• W piątek nie zdejmuj piżamy!

• W piątek (23.09.2022 r.) nie zdejmuj piżamy! Dlaczego? Na znak solidarności z dziećmi z chorobą nowotworową, dla których piżama jest standardowym ubraniem. W ubiegłym roku było nas naprawdę dużo! Jak będzie teraz? Wykorzystamy kolejną ideę akcji. Jeżeli pogoda dopisze urządzimy I Szkolny Marszobieg w Piżamach! Póki co - naokoło szkoły - klasy młodsze na 4 godzinie lekcyjnej, a klasy starsze na pierwszej długiej przerwie (11:30). Niech strzemieszyczanie zobaczą, że w „Dwójce” dużo się dzieje. Zwrócimy uwagę na zdrowie i empatię!

Przypominamy, że wydarzenie ma także charakter charytatywny. Wspierająca dzieci i młodzież z chorobą nowotworową Fundacja Gdy Liczy się Czas prosi o wpłaty - nawet najdrobniejsze (NR KONTA: 36 1750 0012 0000 0000 3439 6043 - w tytule: Dzień w Piżamie - nazwa placówki lub ucznia lub przez stronę: www.biegwpizamach.pl)

• Zbieramy talenciaki i nagrody!

• Nasza szkoła przystąpiła do akcji „Szkoły Pełne Talentów”, polegającej na zbieraniu talenciaków (specjalnych kupnów) i wymienianiu ich na nagrody. Talenciaki są wydawane we wszystkich sklepach stacjonarnych Lidl - za każde 50 złotych wydane na zakupy zawierające minimum jeden owoc lub warzywo. Talenciaki można wrzucać do ustawionych w szkole specjalnych pudełek (przy portierni, w sali polonistycznej) lub aktywować na stronie Lidla, wykorzystując kod numeryczny lub skanując z nich kod QR.

Dodatkowo każdy talenciak to także los w Wielkiej Szkolnej Loterii, w której do wygrania będzie m.in. kompletnie wyposażona sala komputerowa.

Zapraszamy do włączenia się w akcję!

LINK PONIŻEJ PRZEKIERUJE DO PROFILU SZKOŁY:

• Witaj, SZKOŁO!

• Tak, tak... Wakacje trwały zdecydowanie zbyt krótko! Potwierdzą to i uczniowie, i nauczyciele... :-) Kalendarz jednak nie kłamie i bezlitośnie wskazuje wrzesień. Dlatego nie pozostało nam nic innego, jak pierwszym dzwonkiem rozpocząć nowy rok szkolny 2022/2023. O oprawę artystyczną uroczystości zadbała klasa 4 pod wodzą p. Agnieszki Boroń oraz p. Roksany Woźniak-Litewki. Zdjęcia znaleźć można w galerii.