• O mnie

Od urodzenia mieszkam w Strzemieszycach. Ukończyłam Szkołę Podstawową nr 5. Następnie chodziłam do Liceum Ogólnokształcącego,  również w Strzemieszycach . Nadszedł w końcu moment, kiedy trzeba było podjąć ważną decyzję dotyczącą przyszłego życia. Mimo, iż miałam tylko 18 lat, wiedziałam, że jedyne co chce robić w życiu, to praca z dziećmi.  Po zdaniu matury, złożyłam dokumenty do Studium Nauczycielskiego w Sosnowcu. Udało mi się zdać egzaminy i rozpoczęłam swoją edukację . Tam spotkałam cudownych nauczycieli, którzy otwierali mi drzwi do szkolnego świata, pokazując realia codziennej pracy nauczyciela. Pokazywali mi, jak należy pochylać się nad każdym małym człowiekiem. To właśnie w studium zdobyłam  wiedzę metodyczną – praktyczną . Później uzupełniłam swoje wykształcenie na Uniwersytecie Śląskim, gdzie broniłam tytuł magistra edukacji wczesnoszkolnej.

W roku 1991 rozpoczęłam pracę w Szkole Podstawowej nr 35 w Sosnowcu  i  tam przepracowałam 16 lat. W tym czasie odbyłam wiele szkoleń i kursów.

Wyjeżdżałam z dziećmi na wiele wycieczek  i  Zielonych Szkół.

Uzyskałam stopień nauczyciela dyplomowanego.

W roku 2007 przeniosłam się do Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Górniczej, gdzie pracuję do dziś.

Cieszę się,  że  moja praca jest dla mnie nie tylko obowiązkiem , ale i wielką przyjemnością. Staram się ciągle szukać nowych dróg do „moich ”dzieci.